Menu

O firmie

Firma BIOARP powstała w 2008 roku w Świdniku.

Bioarp to polski producent kosmetyków Biotar i Bioarpil na bazie dziegciu o najlepszych właściwościach dermatologicznych, otrzymywanego w procesie destylacji kory brzozy białej. Opracowane ze sławą dermatologii w Polsce unikalne formuły skutecznie łagodzą objawy łuszczycy, łupieżu, świądu, egzem i AZS.

Od 2009 roku Firma Bioarp współpracuje z rzetelnymi producentami, których formuły kosmetyków powstają w oparciu o przebadane naturalne i organiczne surowce najwyższej jakości, a proces produkcji spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.

Zespół Bioarp  wyspecjalizował się w bezpośrednim imporcie naturalnych i organicznych kosmetyków o unikalnych składach i przystępnej cenie z Federacji Rosyjskiej.

Bioarp reprezentuje na polskim rynku liderów w dziedzinie naturalnej pielęgnacji tj. LLC “EcoLaboratoria”, Greencosmetics, Pervoe Reshenie i LLC Gridem.

Z myślą o zadowoleniu polskich konsumentów oferta firmy  jest systematycznie poszerzana o nowe marki innowacyjnych producentów zainspirowanych bogactwem NATURY i NAUKI oferujących kosmetyki wyselekcjonowane pod względem składów i skuteczności.

Nasza dewiza  „Dla skóry – naturalnie” niezmiennie towarzyszy nam przy każdym nowym projekcie.

BIOARP OD INSPIRACJI DO PASJI – FIRMA KTÓRA CENI NATURALNE PIĘKNO!

Zapraszamy do współpracy!

X

Register