Menu

Receptury Babuszki Agafii

Babuszka Agafia to marka kosmetyków oparta na recepturach syberyjskiej uzdrowicielki Agafii, opracowane i zatwierdzone przez rosyjskie stowarzyszenie zielarzy i specjalistów medycyny ludowej. Receptury Babuszki Agafii to sprawdzone receptury pochodzące z ludowych przekazów mieszkańców Buriacji, Chakasji, Ałtaju i Dalekiego Wschodu.
Kosmetyki  wzbogacone witaminami stworzone na bazie 100% naturalnych świeżych soków i olejów roślin syberyjskich. Soki i oleje uzyskiwane są wyłącznie z dziko rosnących owoców i orzechów roślin Syberii, pozyskiwane zaraz po ich zerwaniu. Dzięki temu uzyskane surowce są najwyższej jakości, najbardziej nasycone mikroelementami.

Sekrety rosyjskiej „bani”, która jest odpowiednikiem fińskiej sauny przekazywano z pokolenia na pokolenie. Kosmetolodzy firmy Pervoe Reshenie, według starych syberyjskich receptur stworzyli linię kosmetyków “Bania Agafii”.

Myślą przewodnią przy opracowaniu serii było zapewnienie naturalnej pielęgnacji w czasie pobytu w bani (saunie). Jest to kolekcja kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W produkcji zastosowano w 100% naturalne olejki eteryczne, napary, nalewki i ekstrakty. Dla wzmocnienia pożytecznego wpływu bani (sauny) na skórę, do lini „Bania Agafii” wprowadzono pełną gamę środków antycellulitowych i wspomagających odchudzanie.

Kosmetyki z serii „Bania Agafii” można stosować w saunie, w warunkach domowych, w salonach kosmetycznych, w ośrodkach SPA.

Zalety kolekcji:

  • Certyfikowane organiczne ekstrakty i oleje.
  • Ekologicznie czyste rośliny, jagody i kwiaty, zebrane ręcznie na czystych ekologicznie terenach republiki Chakasja u podnóża gór Ałtaju.
  • Składniki o działaniu zdrowotnym (np. glinki), pochodzące z Syberii, Dalekiego Wschodu i Kamczatki.

 

Babuszka Agafia na pięciu sokach

 

Linia Babuszka Agafia na pięciu sokach to kosmetyki bazujące na ekstraktach z pięciu wyjątkowych roślin: cedru ałtajskiego, rokitnika, arktycznej maliny moroszki, jałowca i cytryńca. Rosną one w bardzo trudnych warunkach Syberii, aby przetrwać w tym surowym klimacie wytwarzają m.in. oleje, soki, witaminy, rzadkie przeciwutleniacze, które są wykorzystywane w pielęgnacji urody i zdrowia. Formuły wszystkich produktów zostały opracowane i zatwierdzone przez Rosyjskie Stowarzyszenie Zielarzy i Specjalistów Medycyny Ludowej.

  • Kosmetyki pielęgnacyjne na bazie rokitnika ałtajskiego. Olejek z rokitnika zawiera witaminy A,B,E,C,P,PP, mikroelementy i kompleks rzadkich wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które głęboko odżywiają włosy i skórę. Rokitnik nazwany „złotym drzewem” uważany jest za naturalną witaminę.
  • Kosmetyki pielęgnacyjne na bazie cedru syberyjskiego jest boga w witaminę E, dlatego stanowi tradycyjny ludowy ekstrakt odżywczy do włosów i ciała. Cedr gromadzi w sobie cenne wartości odżywcze i mikroelementy, dlatego też lud Chakasi uważa go za symbol siły i mocy.
  • Kosmetyki pielęgnacyjne na bazie maliny moroszki zawiera witaminy i mikroelementy oraz ogromną ilość antyoksydantów i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które są niezwykle istotne dla zachowania młodości skóry i pięknych włosów. Jej ludowa nazwa brzmi „jagoda młodości”.
  • Kosmetyki pielęgnacyjne na bazie jałowca dauryjskiego uznawanego za symbol życia wykazuje silne działanie antyseptyczne, odbudowujące i przyspieszające gojenie dzięki wysokiej zawartości substancji lotnych i garbników.
  • Kosmetyki pielęgnacyjne na bazie cytryńca chińskiego jest bogata w witaminę C, E, sole mineralne oraz olejki eteryczne, wykazuje właściwości witaminizujące i tonizujące.

 

Linia kosmetyków na bazie 37 ziół – Hit sprzedaży!

 

Naturalne syberyjskie mydło o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Kosmetolodzy opierając się na wieloletnich doświadczeniach i tradycjach mieszkańców Syberii, po dwóch latach badań, wybrali 37 syberyjskich roślin, z których wyciągi, ekstrakty i oleje tłoczone na zimno stanowią aktywne składniki tego unikalnego mydła. Na bazie naturalnych składników stworzyli idealną formułę pielęgnacji ciała i włosów. Wyciągi z roślin syberyjskich nadają mydłu niepowtarzalny ziołowy zapach. Mydło nie zawiera sztucznych barwników i składników zapachowych. Zawartość naturalnych składników pieniących nadaje mu delikatności. Ma postać żelu i jest bardzo wydajne.

 

 

X

Register