Menu

Natura Siberica

NATURA SIBERICA wielokrotnie nagradzane produkty w Europie i na Świecie.

NATURA SIBERICA to naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Odżywcze formuły stworzono w oparciu o oryginalne receptury rdzennych plemion Syberii z wykorzystaniem dzikich syberyjskich jagód i ziół. Naturalne składniki pozyskiwane tradycyjną metodą „dzikich zbiorów” jest gwarancją najwyższego stężenia składników odżywczych.

NATURA SIBERICA jako jedyna marka na świecie stosuje olej z nasion sosny syberyjskiej, zwanej także cedrem syberyjskim (Pinus Sibirica), który stanowi bazę dla wszystkich jej kremów, odżywek i szamponów. Doskonale odżywia oraz nawilża skórę i włosy.

W swojej ofercie zawierają również kosmetyki wegańskie certyfikowane znakiem VEGAN.

NATURA SIBERICA nieustannie wzbogacają kosmetyki marki o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii, dzięki czemu marka oferuje najwyższej jakości kosmetyki naturalne certyfikowane przez organizacje takie jak BDIH, SOIL ASSOCIATION, ECOCERT, ICEA, COSMOS.

 

Naturalne pasty do zębów – Naturalne składniki w trosce o piękny uśmiech!

 

Linia oczyszczająca skórę twarzy – Północny Detox!

 

Kolekcja PÓŁNOCNY DETOX na bazie aktywnego czarnego węgla i białej glinki to produkty bogate w wartości odżywcze oczyszczające i rozświetlające skórę zdrowym blaskiem. Kosmetyki z kolekcji Północny Detox zawierają unikalną mieszankę dzikich syberyjskich ziół, które od wieków były wykorzystywane przez plemiona tego regionu do tworzenia skutecznych eliksirów zapewniających im zdrowie i urodę. Linia nagrodzona tytułem Najlepszy produkt 2018.

 

Linia Flora Siberica – Certyfikowane, ekologiczne składniki z Syberii !

 

Łagodna linia Flora Siberica bez substancji drażniących zawiera ponad 98% selektywnie dobranych składników naturalnych, w tym ziół, których skuteczność została opisana przez słynnego przyrodnika, botanika Georga Gmelina w dziele naukowym encyklopedii “Flora Siberica- Historia Planatarum Sibiriae” w 1747 roku.  Z tej niesamowitej wiedzy i dogłębnego zrozumienia mocy roślin stworzyli eksperci Natura Siberica receptury nowej linii specjalnej – Flora Siberica.

 

Linia TUVA  – Skarby natury o leczniczych właściwościach!

 

Formuły kosmetyków TUVA SIBERICA stworzone zostały na bazie dziko rosnących oraz ekologicznych ekstraktów z roślin pochodzących z farm w mieście Kyzyl w Republice TUVA. Każdy produkt zawiera minimum 20 ekstraktów i olejków roślinnych stosowanych w tradycyjnej medycynie wschodu. Zioła są zbierane ręcznie, suszone w ekologicznych warunkach, które pozwalają zachować ich terapeutyczną moc. Linia tworzona jest pod nadzorem przewodniczącego Republiki TUVA.

 

Linia Oblepikha na bazie rokitnika ałtajskiego zwanego Złotem Syberii!

 

Profesjonalna seria do pielęgnacji włosów i ciała, stworzona na bazie drogocennego oleju ałtajskiego rokitnika otrzymywanego metodą zimnego tłoczenia z jagód zbieranych ręcznie w najczystszych regionach Ałtaju. Rokitnik ałtajski to jedno z najbogatszych w naturze źródeł witamin, niespotykanych gdzie indziej aminokwasów, a także kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9 i bardzo rzadkiego Omega 7, odpowiadających za zdrowie i urodę.

Specjaliści firmy Natura Siberica dokładnie zbadali wiele gatunków rokitnika na całym świecie. Uznali, że rokitnik ałtajski jest najbardziej pożyteczny i najbogatszy w ważne substancje aktywne. W związku z surowym klimatem i silnymi mrozami posiada on silne właściwości adaptogenne – antyoksydacyjne, stymulujące układ immunologiczny, wpływające stymulująco na procesy regeneracji organizmu.

 

 

 

Linia Loves Estonia  na bazie ekstraktu z chabru!

 

Magiczne piękno Estonii, bogata kultura oraz starożytne tradycje stały się inspiracją do stworzenia linii produktów „Natura Siberica Loves Estonia ”. Formuły kosmetyków tworzone są na bazie organicznego ekstraktu chabru bławatka i maliny moroszki.

 

Linia Loves Estonia na bazie ekstraktu z nagietka!

 

Certyfikowana linia kosmetyków organicznych Little Siberica, dedykowana dla niemowląt i dzieci!

 

LITTLE SIBERICA to kompleksowa linia produktów dla dzieci i noworodków. Są to delikatne kosmetyki pielęgnacyjne na bazie ekstraktów z organicznych, syberyjskich ziół i kwiatów. Organiczność i bezpieczeństwo receptur zostały potwierdzone przez najsurowsze europejskie stowarzyszenia, znakujące produkty LITTLE SIBERICA certyfikatem COSMOS ORGANIC. Kosmetyki zawierają do 100% składników naturalnych.

 

 

 

 

X

Register