Menu

Ecodenta

Ecodenta – Pasty do zębów, stworzone na bazie ekologicznych i naturalnych składników, bez syntetycznych środków pieniących (SLS, SLES), Triclosanu, nadtlenków i agresywnych materiałów ściernych, zmieniają filozofię higieny jamy ustnej. Każdą pastę marki Ecodenta wzbogacono o bioekstrakty roślin i inne składniki naturalne, pomocne w rozwiązaniu specyficznych problemów higieny jamy ustnej.

Pasty Ecodenta  o innowacyjnych naturalnych formulach bazujące na ekstraktach z ziół dbają o kompleksową higienę jamy ustnej. Zawierają unikalne składniki, takie jak:

Kalident – Hydroksyapatyt występuje w przyrodzie w postaci minerałów, jest nieorganicznym składnikiem kości i zębów. Źródło naturalnego wapnia,wzmacnia szkliwo, wypełnia mikropęknięcia i zarysowania, ma taki sam skład jak szkliwo nazębne, przywraca mineralizację szkliwa, a tym samym zapobiega powstaniu próchnicy zębów.

TeavigoTM – Standaryzowany wyciąg z zielonej herbaty. Katechiny zawarte w zielonej herbacie są silnymi przeciwutleniaczami, zmniejszają stany zapalne w jamie ustnej, hamują wytwarzanie i działanie bakterii wywołujących próchnicę. Stwierdzono znaczące redukcje paciorkowców Streptococcus mutans i Lactobacillus, bakterii odpowiedzialnych za próchnicę i krwawienie dziąseł. Ekstrakt zielonej herbaty skutecznie eliminuje związki siarkowe w jamie ustnej, które powodują nieświeży oddech.

Omyadent® – Zapewnia wybielanie poprzez remineralizację szkliwa. Efektem zastosowania pasty do zębów z Omyadent® jest gładsza i bielsza powierzchnia zębów. Zbudowanie na powierzchni bardziej odpornej bariery przed atakiem kwasów.

BIOK LAB Spirulina® –  Ekstrakt z alg spirulina, został opracowany w innowacyjny, opatentowany sposób ekstrakcji oléo-éco poprzez zachowanie najlepszych właściwości spiruliny. Skutecznie redukuje płytkę nazębną. Zawiera wysoki poziom Chlorofilu, co pomaga usunąć nieświeży oddech.

Pasty Ecodenta stworzone przy współpracy z naukowcami Litewskiego Uniwersytetu Zdrowia, testowane i docenione przez stomatologów pozwalają zachować na długo zdrowe zęby i dziąsła.

X

Register