BIOARP - IMPORT - DYSTRYBUCJA
Kosmetyki rosyjskie
Natura Siberica
______________________ więcej ____
Nowoczesna rosyjska firma produkująca naturalne kosmetyki. Wyposażona w najnowsze maszyny i technologie, które pozwalają zachować i wzmocnić uzdrawiające właściwości unikalnych roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu, wchodzących w skład kosmetyków NATURA SIBERICA. Procesy produkcyjne kontrolowane są przez Instytut Etyki Certyfikacji (ICEA)
1 Reshenie
______________________ więcej ____
Rosyjska firma założona w 2002 - producent popularnych serii naturalnych kosmetyków: Recepty Babci Agafji, Bania Agafji, Apteczka Agafji, Planeta Organica, Baikal Herbals i wielu innych. Podstawowa idea każdej serii kosmetycznej to naturalność, jakość i skuteczność. Wiele kosmetyków opartych jest na tradycyjnych recepturach syberyjskich zielarek.
natural&organic
______________________ więcej ____
Kosmetyki naturalne produkowane przez młodą rosyjska firmę Greenkosmetics.
Formuły stworzone na bazie naturalnych i organicznych składników  z zastosowaniem najnowszych technologii. Związek natury i nauki pozwala zachować to co najlepsze w kosmetologii i wzbogacić receptury naturalnymi i organicznymi olejami i ekstraktami.
Fitokosmetik
______________________ więcej ____
Firma «Fitokosmietik»  to jedna z czołowych rosyjskich firm - producentów naturalnych kosmetyków. Od ponad dziewięciu lat  oferuje klientom wysokiej jakości kosmetyki , o naturalnych składach, na bazie absolutnie bezpiecznych składników. Producent naturalnych glinek, henny, masek do włosów.
Newskaya Cosmetica
______________________ więcej ____
Firma funkcjonuje na rosyjskim rynku kosmetyków od 175 lat. Produkuje szeroki asortyment kosmetyków do twarzy i ciała na bazie naturalnych składników. Hitami sprzedaży NC są kosmetyki na bazie dziegciu brzozowego, mydła twarde z dodatkiem ekstraktów ziołowych, pasty do zębów z ekstraktami roślinnymi, kosmetyki z zawartością żywicy. Produkcja z logotypem “NC” stała się klasyką rosyjskiej kosmetyki.

BIOARP - produkcja
BIOTAR - szampon dziegciowy do włosów

BIOTAR - balsamu dziegciowy regeneracyjno - ochronny

BIOTAR - mydło dziegciowe - twarde

BIOARPIL - kremu ochronno - regeneracyjnego dla skóry problematycznej

Bądź na bieżąco
Na skróty
Kontakt
Copyright © BIOARP
Tweeter
BIOARP
Nowy Krępiec, ul. Przemysłowa 22
21-007 Mełgiew


tel. 81 464 38 29
e-mail: bioarp@bioarp.pl

www.bioarp.pl
więcej